AKTUALNOŚCI

28 czerwca 2019
Ostatni z turniejów w ramach Cyklu turniejów piłki nożnej o puchar dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w Inowrocławiu został odwołany. Zaplanowane na 29 czerwca zmagania młodych adeptów piłki nożnej nie odbędą
24 czerwca 2019
Zespół UKS Gol Brodnica wygrał piąty turniej o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. To już przedostatni z turniejów eliminacyjnych – za tydzień zawodnicy do lat 12 walczyć będą jeszcze w
10 czerwca 2019
Zespół Wisły Toruń zwyciężył w czwartym turnieju o Puchar Dyrektora COS w Chełmży. W finale zawodów piłkarskich U-12 drużyna z miasta Kopernika pokonała 4:1 Kończewice. Na najniższym stopniu podium stanął
07 czerwca 2019
Pochodzi Pan z Chełmży. To bez wątpienia miasto bliskie pana sercu. Czy usportowione? To miasto z dużymi tradycjami sportowymi – począwszy od sportów wodnych jak kajakarstwo i wioślarstwo, przez boks,
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejny turniej o Puchar Dyrektora COS. Tym razem drużyny U-12 zmierzą się w Chełmży. Organizatorzy szykują wiele atrakcji dla uczestników zmagań oraz kibiców. Sobota

Copyright by

Michał Siedlanowski

CYKL TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTU WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI