AKTUALNOŚCI

30 września 2019
Drużyna UKS GOL Brodnica wygrała cykl turniejów o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. W finale imprezy w Chełmży młodzi piłkarze z Brodnicy pokonali TAF Toruń II 6:0. Eliminacje trwały od
26 września 2019
20 zespołów zagra w sobotę 28 września w Chełmży w wielkim finale cyklu turniejów piłkarskich U-12 o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Będzie to prawdziwe futbolowe święto połączone z wielkim
15 września 2019
Młodzi piłkarze TAF Toruń zwyciężyli w Złotorii w ostatnim turnieju eliminacyjnym cyklu zmagań zawodników do lat 12 o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Już za dwa tygodnie – w sobotę
13 września 2019
Trzy ostatnie miejsca w wielkim finale turnieju o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu czekają na piłkarzy do lat 12. Tego, kto uzupełni stawkę drużyn rywalizujących m.in. o obóz sportowy w
12 września 2019
Już 28 września (sobota) w Chełmży na stadionie Legii zostanie rozegrany Turniej finałowy o puchar dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Będzie to podsumowanie Cyklu turniejów piłki nożnej o puchar dyrektora Centralnego

Copyright by

Michał Siedlanowski

CYKL TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTU WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI